O firmě

Firma McRAI s.r.o. 

Stabilní a nepřetržitě rostoucí firma z oblasti online reklamy, PR, marketingu a internetových aplikací. Rosteme spolu s našimi klienty a jsme na to hrdí. Specializujeme se na tvorbu webových stránek, webdesign, redakční systémy, internetové obchody a online marketing. Klienti si nás chválí pro naše inovace, odborné znalosti a flexibilní servis.

Naproti tomu se naše partnerská společnost Relative věnuje partnerům se stavbou a budouváním značky, od správného výběru názvu, sloganu a loga až po kompletní CI, MARCOM strategii, nákup médií, výrobní proces a samotnou realizaci.

V případě, že máte zájem o spolupráci, vnímáme to jako začátek trvalého a oboustranně prospěšného vztahu. Dlouhodobý charakter přináší lepší poznání vašich potřeb, větší důvěru, snazší administrativu a přátelskou atmosféru.

Náš základní přínos k dané problematice je, že vždy uvažujeme koncepčně a v souvislostech.

Svým klientům dokážeme nabídnout veškeré služby, které souvisejí s jejich přítomností na trhu. Díky našemu silnému know-how z internetového oboru od nás klient získává produkty a služby o vysoké kvalitě podpořené zkušenostmi z různých oborů podnikání.

Na trhu působíme již několik let a máme více jak 150 spokojených klientů. Pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě. Proto vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny.


Váš úspěch je i náš úspěch!

Jsme vyškolený tým, který se nezastavuje a pořád se vyvíjí. Díky tomu můžete vyniknout nad ostatními a stát se populárnějšími. Nejen, že vám dokážeme navrhnout zbrusu nový web, ale umíme ho zviditelnit, a tím i zvýšit jeho návštěvnost. Jsme profesionálové ve tvorbě PPC kampaní. Patříme do Google Partners!


Mluví za nás čísla!

V roce 2018 bylo přes e-shopy, které spravujeme, prodáno zboží v hodnotě 116 000 000 Kč. Máme více než 150 spokojených zákazníků.
Optimalizací dokážeme přivést více jak 40 000 spokojených zákazníků měsíčně. Webovým aplikacím se věnujeme již od roku 2008.


Naše přednosti?

Jsme mladý kolektiv, který má rád svoji práci. Jdeme s dobou a vyhledáváme aktuální novinky. Pravidelně se školíme a zaučujeme. Máme více než 150 spokojených klientů. Pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě.


Co dokážeme?

Naše možnosti jsou téměř nevyčerpatelné. Jestliže podnikáte a chcete, aby o vás svět věděl, je nejlepší propagovat vaši firmu na internetu. Postaráme se o plynulý chod e-shopu (technická podpora, vytváření soutěží a akcí, propagace, bannery, newslettery nebo správu sociálních sítí). Vytvoříme nové webové stránky. Navrhneme pro ně optimální textovou strukturu. Také za vás vyřešíme remarketing, PPC kampaně a funkčnost na obchodních portálech. Jsme certifikovaní partneři Googlu, proto jsme schopni poskytnout analýzu webu a podle toho zajistit nejlepší cestu k úspěchu!Nenalezen žádný článek